Осінь крокує парком...

2018-09-05 13:13:02 2769

Осінь крокує парком...

ПП "РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "СІЛЬСЬКІ НОВИНИ"

Стали золотавими берізки і ще більше додалося зелені у ялин - це все осінні яскраві барви. В Троїцькому парку відпочинку, що розташований біля Храму Святої Трійці тривають роботи з благоустрою. Ми зустрілися з селищним головою Демидом Палагно на одному з об’єктів будівництва і дізналися, що відпочинок в парку для троїчан стане набагато комфортнішим і вже незабаром. Це оновлення меморіального комплексу,відбудова літнього кінотеатру, встановлення тренажерного комлексу для занять спортом і облаштування одного з куточків парку під пікніки з можливістю готувати барбекю та шашлики.

Кілька десятеліть стояв без діла літній кінотеатр. І тільки зараз його почали відбудовувати. Ми дізналися у очільника Троїцької територіальної об’єднаної громади, що тут буде відбудована сцена для проведення концертів і вистав у літній час, а також майданчик для танців та ігор. Вже зараз будівельники працюють над відновленням, колись улюбленого нашими мешканцями місця відпочинку. Саме такі лавочки наразі встановлюють у парку - то ж буде де відпочити перехожим.

 

 

Вшануймо пам’ять загиблих земляків у Другій світовій

Біля Меморіалу загиблих воїнів у Другій світовій війні були проведені реконструкційні роботи. А саме - було оновлено обрамлення на комплексі на нові мармурові плити.

На пікнік до парку - в любу пору року!

 

А чи знаєте ви, що в парку ведуться роботи по продовженню Алеї Кохання. Вже стали улюбленим місцем для селфі Ворота з Ангелами, а на Місточку Вірності вже чимало замків від закоханих пар (бо є ж така прикмета, як замок сюди з коханою людиною закріпити, на ключ закрити, а сам ключ кинути до річки - щоб ніхно не зміг той замок відкрити, то й кохання ніхно порушити не зможе!). Тепер же далі ми бачемо нову прекрасну альтанку, яку вже весною зав’є виноградом. Цей коридор веде до трьох менших за розміром альтанок - тут наразі будівельники встановлювали мангали, які стануть в нагоді для романтичного побачення чи святкуання сімейного свята.

Селищний голова завірив нас, що кожна родина зможе тут відпочивати безкоштовно. Головне правило для відпочиваючих - це підтримувати чистоту навколо і не смітити, хоча за порядком буде наглядати спеціальна служба при селищній раді, але ж народний вислів справедливо підкреслює - “Чисто не там, де часто прибирають, а там, де не сміттять”.

 

 

Фоторепортаж вела Марина Животкова